Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheDarkZone[Dedyk][30slotów][NO-WL][Survival][1.1][Frakcje][NOWY 03.03.2012]


SaCha.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bannerge.png

 

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 

informacjen.png

 

 

19840297096063576110.gif Adres IP: 176.9.24.3:25580

 

 

19840297096063576110.gif Client: 1.1 Bukkit

19840297096063576110.gif Whitelist: no.png

19840297096063576110.gif Potwory: ok.png

19840297096063576110.gif Zwierzęta: ok.png

19840297096063576110.gif Nether: ok.png

19840297096063576110.gif Zero lagów: ok.png

19840297096063576110.gif Dzieci Neo: no.png

19840297096063576110.gif Forum: w grze na /spawn jest adres. ok.png

19840297096063576110.gif typ serwera: Survival + Frakcje

19840297096063576110.gif ilość slotów: 30

19840297096063576110.gif Status: Onlineok.png

19840297096063576110.gif Pvp: ok.png

 

 

______________________________________________________________________________________

 

 

pluginyh.png

 

 

15.gif AutoMe [Full PL]

15.gif AutoSave

15.gif HeroChat

15.gif IPGet

15.gif KiwiAdmin [Full PL]

15.gif nChat [Full PL]

15.gif NoCheat

15.gif PermissionsEx

15.gif WorldGuard

15.gif WorldEdit

15.gif Warpz0r

15.gif CommandBook

15.gif Fractions

15.gif Log

15.gif AppleTree (dropi 50% więcej jabłek)

 

 

________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

teame.png

- [HeadAdmin]SaCha

 

Rekrutacja ON

obecnie szukam 2 modów.

14/15lat+

Micro+TeamSpeak3

Pisać Podania.

 

___________________________________________________________________________________________

 

 

 

782pxteamspeaklogosvg.png

 

 

Nasza Serwerownia posiada serwer team speak 3

posiada on

 

Slotów: 512

IP: 79.133.200.45

 

Co to jest Team Speak3

- team speak to program stworzony dla graczy

doskonała jakość dzwięk

przy tym zabiera bardzo mało ramu

Można go pograc z TeamSpeak.com

 

_________________________________________________________________________________________________

 

 

 

regulamingd.png

 

- Nie wyzywamy

- Nie gryfujemy

- Nie używamy wspomagaczy

- Nie wychodzimy z gry podczas pvp ( ban 7dni )

-Gramy Fair

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

sprzet.png

 

Serwer został opłacony na 6 miesięcy z góry.

nie ma w ogóle lagów ponieważ

każdy gracz dostaje 100 ramu ( to jest b.dużo )

dzięki temu gdy jest 30/30 serwer dodaje od siebie 1gb ramu dzięki temu wtedy jest 4gb ramu 3 na graczy 1 na serwer

wtedy procesor chodzi lepiej

i to powoduje większe zasoby i zero lagów na serwerze ! :)

 

 

_____________________________________________________________________________________________________

 

inneb.png

 

Tak wygląda obecnie nasza mapa:

 

beztytuubtbw.png

 

 

 

 

wiadomo na spawnie jest napisane

to co najważniejsze

 

 

Rekrutacja na moderatorów/kid modów/propozycje/TeamSpeak Team

wszystko można napisać i zgłosci na forum

każda prośba zostanie rozpatrzona,

Adres do forum można uzyskać na każdym

z serwerów sieci WorldCraft.

 

 

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________

 

 

sieserwerw.png

Nasza Sieć: WorldCraft

 

jak chyba każdy wie, administratorem jak i zalozycielem

sieci WorldCraft, jest SaCha

wszystkie nasze serwery sa tworzone i placone z moich pieniędzy.

Nasze serwery są z pasja dla graczy, to nie są serwery pod zarabianie pieniędzy

u nas można najwyżej zamówić sobie vipa, nie da się kupić gamemode, ani Admina za pieniądze

aby uzyskać admina, trzeba mieć poparcie ludzi na serwerze i ich szacunek.

Nasze forum możesz uzyskać na serwerze /spawn

 

____________________________________

Dziękuje i zapraszam do Gry.

SaCha

 

_______________________________________________________________________________

 

 

 

zapraszamys.png

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Kilka nowych dodatków!

Zapraszam!

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Opublikowano

Zapraszam!

sygnaturarpksacha.png

Wieżowiec 82 patronatem patologii

Zawsze byłem sam, bo prócz mamy w domu pusto

Szacunek do niej mam, dziś rozumiem rzeczy mnóstwo

Klatka, podwórko tam pierwsze znajomości

Kołowaliśmy flotę na szlugi i słodkości.

 

Sygnatury robię za Free! Pisz

1-372002-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

1-199575-350x20-51883C-31531E-372619-FFFFFF.png

Survivla + Frakcje 2x

 

Nie Patrz

xD

sygnarpk.png

Uczeń
Opublikowano

chce zostac modem :D zglaszam sie

 

wiek: 15

komendy 9/10

nick w grze: NMF1

TS3 : TAK

mikro: TAK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...